Destek Ol

Acı Bir Kahve Tadında Kişisel Web Günlüğü; 2012 yılında yazılmaya başlanmış, aylık ortalama 10.000 okur tarafından ziyaret edilmekte olan kişisel web günlüğüdür. Mümkün oldukça mesaj ve yorumlarla herkese cevap vermeye çalışıyorum. Okurlara karşı elimden geldiğince samimi olmaya çalışıyorum. Yazılarımın satır aralarında zaten bunu açıkça farkedebilirsiniz.

Eğer Acı Bir Kahve Tadında Kişisel Web Günlüğüne fayda sağlamak isterseniz aşağıdaki seçenekler bir veya birkaçını veya hepsini yaparak yardımcı olabilirsiniz.

- Blog yazılarımın altına yorum yazabilirsiniz. Her blog yazarı gibi ben de yazıma yorum gelince çok mutlu oluyorum. Yazacak yorum bulamazsanız halimi hatırımı sorun. :)

- Yazdığım yazılar ilginizi çektiyse ve yeni yazılan yazılardan hemen haberdar olmak isterseniz buradan mail ile bloğumu takip edebilirsiniz.

- Acı Bir Kahve Tadında Kişisel Web Günlüğü hakkında blog sayfanızda yazabilirsiniz. Blog dünyasında blog sayfamdan bahsedilmesi üzerine hakkımda sayfasında “Hakkımda Kim Ne Demiş?” bölümünde yer veriyorum.

-Blogla ilgili içerikleri sosyal medya hesaplarımdan da paylaşıyorum. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Yazıma yorum yapabilmeniz için daha önceden hesabınızı seçmeniz gerekmektedir. Herhangi bir hesabınız yoksa anonim olarak da yorum yapabilirsiniz.