Yeni yılda yenilik

     Yeni yılın ikinci gününden herkese merhabalar,
     Yeni yılda blogumda küçük bir değişiklik farketmiş olabilirsiniz. Evet, birazcık blog tasarımımı değiştirdim. İlk deneyimim oldu. Bu yüzden küçük kusurlara karşı hoşgörülü davranacağınızı düşünüyorum. Tahmin ettiğimden biraz zor oldu ama sonunda halledebildim. Zorluk kısmına gelince bunu ilk defa yapmam ve sayfada bulunan her bir başlığı sayfa düzeni için ayrı ayrı düzenlemem oldu.
Kod bilgim çok yok ama bir program yardımıyla düzenledim. Yine de saatleri alan bir iş çıkıyor karşına. Bu işler deneme yanılma yoluyla öğrenileceği kesin. Blog teması düzenleme uğraşlarına hiç girmemiş kişilere tavsiyem yavaş yavaş el atsınlar. İnternetten veya blog yazarlarından küçük tavsiyelerle bu işler yavaş yavaş yürüyeceğine inanıyorum. Ayrıca Benim Tutkum blog sayfasına takıldığım birkaç sorun hakkında yardımları için teşekkür ediyorum. İleride tavsiyesini dikkate alarak bloguma güzel bir header resmi yapacağımı umuyorum.
     Son olarak sayfanın tasarımında beğenmediğiniz veya şu olsa daha güzel olurdu diyebileceğiniz şeyleri yorum kısmında belirtirseniz sevinirim. 
     İyi günler dilerim,


Ben Yusuf Arslan. Kısaca Acı bir kahve tadında blogunun yazarı, yüksek mühendis, posta pulu koleksiyoncusu, pikapların çoğu tozlu raflara kaldırılsa da plaksever ve yeni yerleri gezip görmeyi seven biriyim. Daha Fazlası

PAYLAŞ

BENZER YAYINLAR

SONRAKİ YAZI
« ÖNCEKİ YAZI
ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI »

20 yorum

yorum
2 Ocak 2016 09:37 delete

Hayırlı uğurlu olsun. İnsan en güzel deneme yanılma ile öğreniyor. Yeni tasarım güzellikler getirsin size

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 09:40 delete

Teşekkür ederim :) İlk yorumu yaparak beni sevindirdiniz. Sabahı şerifleriniz hayrolsun. :)

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 10:02 delete

Ben teşekkür ederim , mutlu bir gün dileklerimle

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 11:12 delete

Hayırlı olsun bazen küçük Değişiklikler iyi oluyor. Kodlarla uğraşmayı. Ben de pek bilmem bilmeyince daha uzun Sürüyor işler

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 12:45 delete

Teşekkür ederim :) hala birkaç sorun var gibi en kısa süre içinde halledebilirim umarım :)

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 13:09 delete

Özellikle üst kısımdaki başlıklara ayrılma özelliğini sevdim sadece başlık fotoğrafı azıcık kaymış gibi duruyor o gözüme çarptı naçizane söylemek istedim ama güzel olmuş :)

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 14:32 delete

Ellerine sağlık.Güzel görünüyor ☺

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 19:46 delete

Tekrar elinize sağlık, çok daha derli toplu görünüyor blogunuz. Aynı şekilde header resmini başarılı bir şekilde uygularsanız epey bir fark ettirecektir görünüm olarak..

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 21:09 delete

Değişim hemen göze çarpıyor, Yazı bölümü ferahlamış mı bana mı öyle geliyor? Etiketlerde hoşuma gitti. Güzel olmuş, emeklerinize sağlık, güle güle kullanalım :)

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 21:59 delete

teşekkür ederim, küçük düzenlemelerle uğraşıyorum. Her tavsiyeyi gerçekten dikkate alıyorum yapabildiğim sürece :)

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 22:00 delete

Çok teşekkür ederim Berika :)

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 22:04 delete

Teşekkür ederim ve yardımınız için çok sağolun tekrardan.Başlık kısmını düzenlemeye çalışacağım, bazen bir yeri değiştirince diğer yer de etkiliyor. Umarım olur. :)

Yanıtla
avatar
2 Ocak 2016 22:06 delete

Teşekkür ederim. Beğendiğinize gerçekten sevindim.:)

Yanıtla
avatar
3 Ocak 2016 12:12 delete

Ben beğendim. İyi günlerde kullan. Başkasına yaptırmamanı, kendin uğraşmanı takdir ettim. Ben üşenirdim. Öğrenmeye çalışmaz, birilerini yaptırtırdım :-)

Yanıtla
avatar
3 Ocak 2016 13:06 delete

Teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim. İnsan sevdiği işi yaparsa saatlece zamanını alsa bile uğraşır. Kendi yaptığım şey daha kıymetlidir benim için. :) Ama çok fazla öğrenmem gereken şeyler var.

Yanıtla
avatar
4 Ocak 2016 11:17 delete

Güzel olmuş ki! Benim Tutkum bizzat benimkine el attı da rahatladım ;)
Ya değilse kod işlerine çok kafa patlatmak gerekiyor, olmuyor falan, çok zor gelmişti, neyse ki şansıma tasarım çekilişini kazandım :)

Yanıtla
avatar
4 Ocak 2016 12:52 delete

Teşekkür ederim. Görünürde yok ama hala uğraşıyorum birkaç bir şey için. Ama kendi emeğin olunca ayrı bir değerli oluyor. En azından ilk defa blog teması yaptığımdan olabilir. Senin bloguna gelince yeni temanı beğendim. Hayırlı olsun :)

Yanıtla
avatar
4 Ocak 2016 14:38 delete

Öyle tabi, kendi emeğinin tadı başka olur! İlkler başkadır ;)
Teşekkür ederim, çok sağ ol!

Yanıtla
avatar
5 Ocak 2016 22:32 delete

Hayırlı olsun ben biraz uğrasmistim blogumu açmaya karar verdiğim de biraz kod bilgim olmasına rağmen gözüm yemedi yardım aldım :))

Yanıtla
avatar
6 Ocak 2016 14:15 delete

Çok sağolun :) Yeniyim tasarım konusunda, biraz daha kendimi geliştirebilirsem daha güzel olacak..

Yanıtla
avatar

Yazıma yorum yapabilmeniz için daha önceden hesabınızı seçmeniz gerekmektedir. Herhangi bir hesabınız yoksa anonim olarak da yorum yapabilirsiniz.